Levvel in de media 2021
Zeer regelmatig is Levvel in het nieuws. Journalisten weten ons te vinden voor een reactie op actuele onderwerpen of doen een beroep op de specialistische kennis van onze professionals. Zo waren we onder andere te zien, horen en lezen bij AT5, SBS6, EenVandaag, NPO Radio1 en in diverse (online) kranten. Een greep uit de actuele onderwerpen die het afgelopen jaar (2021) in de media waren.
Impact coronamaatregelen op jongeren
In diverse media luidden medewerkers van Levvel de noodklok: we zagen dat in de 2e lockdown de mentale gezondheid van veel jongeren ernstig verslechterde.
Kijk hier voor een verzameling van artikelen, radio- en tv-items.
Geen kind meer gesloten
De transformatie van de Jeugdzorgplus was veel in het nieuws. Als koploper van deze beweging, kwam de Koppeling met enige regelmaat in het nieuws. Onder andere naar aanleiding van de documentaire Jason.
Documentaire Jason
At5 artikel
Fragment NPORadio1
Radio-serie en 5uur show over angst bij kinderen
Het NPO Radio1 programma Spraakmakers verdiepte zich een week lang in het onderwerp angst bij kinderen. En ook de 5uur show besteedde aandacht aan angststoornis bij kinderen.
Uitbreiding hulp voor jongeren met een licht verstandelijke beperking
Samen met de gemeenten uit de regio is besloten om het grootste deel van de jeugdzorgorganisatie Levvel5 bij Levvel onder te brengen.
Nieuwsbericht Levvel
Artikel Parool
Nieuwe serie ‘Levenslang met Dwang?’
In april 2021 startte een nieuwe serie ‘Levenslang met Dwang?’. Presentator Jan Kooijman volgt zeven deelnemers die de strijd aan gaan met hun dwangstoornissen. Net als voorgaande jaren zijn ook bij deze serie hulpverleners van Levvel betrokken.