Onze pleegouders zijn tevreden over de pleegzorgbegeleiding die we bieden. Zij beloonden onze pleegzorgwerkers met gemiddeld een 7,3. Naast de positieve waardering zijn er natuurlijk ook verbeterpunten.
Iedere drie jaar vindt er onder alle pleegouders van Levvel een tevredenheidsonderzoek plaats. Hoe ervaren en waarderen de pleegouders onze ondersteuning en begeleiding? En waar kan dat nog beter? In 2024 vulden 222 pleegouders (zo’n 20%) het tevredenheidsonderzoek in. Hieronder volgt een korte samenvatting van wat goed gaat en wat beter kan. Of lees het hele rapport.
Dit pleegoudertevredenheidsonderzoek is eind vorig jaar met alle pleegouders gedeeld via de nieuwsbrief. Tevens zijn de uitkomsten met de Pleegouderraad en met de teamleiders pleegzorg besproken. Op de planning staat een gesprek met pleegouders in juni naar aanleiding van de uitkomsten.